Telli radooni mõõtmine siseruumides
Radooni mõõtmise tellimine
Telli radooni mõõtmine maapinnast
Radooni mõõtmine maapinnast

Radooni mõõtmine maapinnast

 

Nimi*

Ettevõtte nimi

Aadress

Telefon

Email*

Täiendav info

Telli radooni tõrje
Radooni tõrje tellimine

RadonFix radooni vähendamise lahendus

Kui teie ruumides on mõõdetud radoonisisaldus 200 – 400 Bq/m3, siis saab tavaliselt vähendada radoonisisaldust läbiviikude tihendamise ja ventilatsioon parandamise teel. Meetmed, mida kasutatakse võimaluse korral alumisel korrusel: - Põranda ja seina vaheliste pragude tihendamine - Kanalisatsiooni läbiviigu tihendamine (näiteks köögi kraanikausi äravool) - Elektrikaablite läbiviik (näiteks läbi põranda elektrikilpi tuleavd kaablid) - Ventilatsiooni kontrollimine ja parendamine Täitke allolev ankeet ja meie spetsialist võtab teiega ühendust.

Kui teie ruumides on mõõdetud radoonisisaldus  üle 400 Bq/m3, pakume välja lahenduse RadonFix tootesarjast. RadonFix tootevalikust leiate kolm võimalust, millede vahelt saab valida optimaalse toote, olenevalt sellest, milline on teie krundi asukoht, pinnas ja kuidas maja on ehitatud. RadonFix toodetel on pööratud suurt tähelepanu sellele, et lisaks efektiivsele gaaside eemaldamise võimele oleks tagatud ka hea paigalduskindlus, tänu millele on võimalik radoonisisalduse langetamine kohe esimese paigalduse korral.

 

Nimi*

Ettevõtte nimi

Aadress

Telefon

Email*

Täiendav info

1. Radoonisisalduse mõõtmine siseruumides

Saadame klientidele mõõtmiseks vajalikud AlphaRadon detektorid koos kasutusjuhenditega. Radoonisisaldust mõõdetakse tavaliselt 2 -4 detektoriga ühes korteris või majas. Mõõtmine kestab 2 kuud ja soovitatavalt ajavahemikus 1.11. - 30.04. Tootepakend sisaldab lisaks detektorile ja kasutusjuhendile ka tagastusümbriku, millega saadetakse detektorid tagasi EU-s tunnustatud AlphaRadon laboratooriumi. Mõõtetulemused saadetakse umbes 3 nädala jooksul peale detektorite tagasisaatmist ja arve tasumist.

radoonimonitor

2. Radooni mõõtmine maapinnast

Mõõtmine teostatakse enne ehituse algust ja soovitatavalt kahel meetodil vastavalt RAM2016 mõõtmisjuhendis toodud nõuetele. Esimene mõõtmine pinnase õhust ja teine pinnase mõõtmine.

3. Radoonitõrje tööde planeerimine

Meie spetsialistid leiavad parima lahenduse teie majale, korterile või kinnistule. Otsuste tegemisel võetakse arvesse maja seisukorda, vundamendi tüüpi ja pinnase eripära . Lahenduseks võib vahest olla ventilatsioonisüsteemi parendamine, maja põrandate ja läbiviikude tihendamine või radooni eemaldamise süteemide paigaldus.

4. Radoonitõrje tööde teostamine

Tööd teostatakse vastavalt mõõtmistulemuste järgi leitud lahendustele. Enne ja peale tööde teostamist teostatakse lühiajalised mõõtmised, mille järgi saab kontrollida lõpptulemust.

radoonitõrje tööd

5. Radooni eemaldamise lahendus uusehitistes.

Pakume lihtsat ja töökindlat lahendust uue elamu radooniohutuks muutmisel. Radooni eemaldamise süsteem paigaldatakse enne vundamendi lõplikku valmimist ja kontrollmõõtmised tehakse peale maja kasutusele võtmist.