Tarnetingimused

Tarnetingimused, alates 01.10.2016

PML Balti OÜ-l on õigus muuta tarnetingimusi ühepoolselt ja ilma ette hoiatamata. Tellimuste teostamisel rakendatakse kehtivaid tarnetingimusi, mis on näidatud PML Balti OÜ kodulehel.

ENNE TELLIMUSE TEGEMIST TUTVUGE KINDLASTI TARNETINGIMUSTEGA!

PML Balti OÜ radoon.ee kodulehel olev e-pood juhindub hetkel kehtivatest seadustest.

 

Tellimine

Peale tellimuse esitamist saate e-postiga kinnituse, et Teie tellimus on edasi saadetud meie klienditeenindusele. Kui klienditeenindus on tellimuse läbi vaadanud, saate e-postiga tellimuse kinnituse

 

Tarne

Tellitud tooted toimetatakse Teie juurde eeldatavasti 7 tööpäeva jooksul.

Kuna pikajalist radooni mõõtmist saab teostada ainult mõõtmisperioodil vahemikus 01.10.-30.04., siis võtame väljaspool mõõteperioodi vastu eeltellimusi järgmiseks mõõteperioodiks.

 

Tasumine

Tellitud kauba arve saadetakse koos kaubaga.

 

Tagastus

Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul ajast, millal kaup on jõudnud ostjani. Kauba tagastusõigus kehtib ainult avamata kilepakendiga detektoritele. Tellija kanab kõik tellimuse tagastusega

seotud kulud.

 

Tagastustingimused

Võta kõigepealt ühendust klienditeenindusega, kui soovite kaupa tagastada. Siis saate täpsemad juhised, kuidas edasi toimida.

 

Isikuandmete töötlemine

Isikuandmed, mis on vajalikud Kauba postitamiseks Ostjale edastatakse postitusteenust osutavatele ettevõttetele. Müüja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.